Team

  • Teun Wassink
    Teun Wassink
    Directeur

    Werkdagen: woensdag en vrijdag.
  • Wendy Nijman-Zweerink
    Wendy Nijman-Zweerink
    Locatieleider

    Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag.
  • Wendy Heutinck-Koster
    Wendy Heutinck-Koster
    IB-er

    Werkdagen: dinsdag t/m donderdag.
  • Brigit Rikkerink-Tankink
    Brigit Rikkerink-Tankink
    Administratief medewerkster

    werkdagen: maandag-, dinsdag-, woensdag- en vrijdagmorgen.
  • Mieke Kolkman-Hurenkamp
    Mieke Kolkman-Hurenkamp
    Extra ondersteuning TLS (taal-lezen-spelling)

    Werkdagen: dinsdag en woensdag.
  • Erna Hund
    Erna Hund
    Logopediste

    Werkdagen: woensdag- en vrijdagmorgen.
  • Marlijn te Brake
    Marlijn te Brake
    Orthopedagoog

    Werkdagen: dinsdag of woensdag 
  • Chris Weenink
    Chris Weenink
    Vakdocent lichamelijke opvoeding

    Werkdag: dinsdag.
  • Monique Nijhuis
    Monique Nijhuis
    Onderwijsassistent

    Werkdagen: maandag t/m woensdag en vrijdag (unit GEEL).
  • Inge Spijkers
    Inge Spijkers
    Onderwijsassistent

    Werkdagen: maandag en dinsdag (unit GROEN), donderdag (unit GEEL). 
  • Karin ten Have
    Karin ten Have
    Onderwijsassistent

    Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag (unit BLAUW).
  • Leah Swijtink
    Leah Swijtink
    Onderwijsassistent

    Werkdagen: maandag en dinsdag (unit BLAUW), woensdag t/m vrijdag (unit GROEN).
  • Esther Nieuwenhuis
    Esther Nieuwenhuis
    Leerkracht

    Werkdagen: maandag t/m woensdag (unit GEEL).
  • Corine Tackenkamp
    Corine Tackenkamp
    Leerkracht

    Werkdagen: donderdag en vrijdag (unit GEEL)
  • Samantha van den Berg
    Samantha van den Berg
    Leerkracht

    Werkdagen: woensdag t/m vrijdag (uint GEEL).
  • Gemma Wekking
    Gemma Wekking
    Leerkracht

    Werkdagen: maandag en dinsdag (unit GEEL), woensdag (ambulant).
  • Anita Berendsen-Lichtenberg
    Anita Berendsen-Lichtenberg
    Leerkracht en CPO-er

    Werkdagen: maandag en dinsdag (unit GROEN) - donderdagmiddag (CPO-er).
  • Majonne ten Holder-Wieggers
    Majonne ten Holder-Wieggers
    Leerkracht

    Werkdagen: woensdag t/m vrijdag (unit GROEN).
  • Annemarie Stortelder
    Annemarie Stortelder
    Leerkracht

    Werkdagen: maandag en dinsdag (unit GROEN), donderdagmorgen (extra begeleiding rekenen).
  • Simone Venderbosch
    Simone Venderbosch
    Leerkracht

    Werkdagen: woensdag t/m vrijdag (unit GROEN).
  • Dave Busch
    Dave Busch
    Leerkracht

    Werkdagen: maandag t/m vrijdag (unit BLAUW).
  • Femke Rensing
    Femke Rensing
    Leerkracht

    Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag (unit BLAUW).
  • Liselotte Westerman
    Liselotte Westerman
    Leerkracht

    Werkdagen: dinsdag en woensdag (unit BLAUW).
  • Mien Amanupunnjo
    Mien Amanupunnjo
    Interieurverzorgster

    Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag.
  • Ria Hummelink-Gierkink
    Ria Hummelink-Gierkink
    Interieurverzorgster

    Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
  • Lucie Kolste-Grave
    Lucie Kolste-Grave
    Interieurverzorgster

    Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.
  • Doreen Westendorp-Last
    Doreen Westendorp-Last
    Interieurverzorgster

    Werkdag: woensdag
  • Martin Fles
    Martin Fles
    Conciërge

    Werkdagen: maandag- t/m vrijdagmorgen.
  • Joop Schuurmans
    Joop Schuurmans
    Technische dienst

    Werkdagen: dinsdag- en woensdagmorgen.